Menu:

Vířivé vany

Léto se přehouplo do své druhé půle a Vy jste si ještě nestačili dostatečně odpočinout? Nasbírat nové síly můžete nejen při dovolené u moře nebo při bloumání se v horách, ale také ve vířivce značky Albixon. Společnost Albixon nabízí ke koupi hned dva druhy vířivek. Jedním z nich je značka Jacuzzi. Pobyt ve vířivé vaně blahodárně přispívá k rozvoji lidského organismu. Příznivě působí rovněž na lidskou psychickou stránku a na lidské emoce. Člověk si po odpočinku ve vířivce připadá mnohem více svěží a také nálada je mnohem veselejší. Hydromasáž má pozitivní účinky na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a pomáhá odstranit stres. Bolí-li Vás po celém týdnu v zaměstnání záda, věřte, že se těchto nepříjemných pocitů můžete zbavit díky pobytu ve vířivce. Při pobytu ve vířivce se můžete zbavit také bolestí ramen, kříže a nohou. Vířivky Jacuzzi se vyznačují bohatou škálou nejrůznějších velikostí, barev i provedení.

Tento typ značek je ideální jak do domácností, tak do hotelů, penzionů a wellnesscenter. Celou nabídku vířivých van najdete na této webové adrese www.albixon.cz. Společnost Albixon doporučuje do domácností zejména vířivé vany typu Italian design Range. Tento model vířivých van nabízí velké množství volitelných doplňků a příslušenství. Modely Delos a Delfi splňuje požadavky nejzákladnějších modelů řady Italian Design Range. Koupit si je však můžete také v rozšířeném provedení Delos PRO a Delfi PRO. Model Santorini PRO splní požadavky i těch nejnáročnější uživatelů. V jejím vybavení najdete vedle klasických hydromasáží, také aroma, světelnou terapii a blower funkce.

Spokojeni budete také s vířivkami značky Brilix, které nabízí jak uvolnění pro unavené svaly, tak příležitost k romantickým chvílím ve dvou.

19. 08. 2014