Menu:

Víkendový pobyt pro dva

Nakupování dárků online se stalo běžným trendem mnoha domácností. Z pohodlí svého domova tak lidé kupují nejen oblečení, nábytek a potraviny, ale i zážitkové dárky a jiné nepříliš dobře dostupné věci. A tak není divu, když lidé dostanou například dárkový poukaz na tandemový seskok nebo víkendový pobyt pro dva.

Patříte-li i vy mezi ty, kteří ve své dárkové obálce nalezli poukaz na pobytový víkend, můžete se těšit na příjemnou dovolenou. Před tím, než vyrazíte svůj voucher proměnit za pobyt, nejprve důkladně prozkoumejte časové omezení pobytu, lokalitu, ubytování a možnosti, které nabízí nejbližší okolí. Mezi oblíbené destinace patří lázeňské nebo horské oblasti, kde lidé mohou načerpat novou energii.

Pokud vybíráte pobyt, který byste rádi darovali, určitě neuděláte chybu, zvolíte-li město Rokytnice nad Jizerou. Rokytnice leží v srdci Krkonoš a je vyhledávaným turistickým střediskem jak v létě, tak v zimě. Okolí Rokytnice je protkáno sítí turistických cest a stezek, cyklistických tras a horských túr. Ve městě se nachází půjčovna kol, tenisové kurty a mnohé wellness aktivity, jako jsou sauna nebo masáže. Množství restaurací s tradičními českými pokrmy vám jistě zpříjemní váš pobyt a mladí ocení i diskotéky, bary a místní hospůdky. V zimě se můžete vydat lyžovat, ať už využijete některé lyžařské stopy, nebo nasadíte sjezdové lyže a budete brázdit místní kopce.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou nabízí mnoho místních rodinných hotelů, soukromých ubytování se snídaní, penzionů nebo chat. Vzhledem ke strategické poloze Rokytnice, je dobré si udělat rezervaci pokoje dopředu, abyste v případě časového omezení stihli váš voucher využít. Pokud jste ve svém poukazu nalezli jméno Sporthotel Bohemia, můžete se těšit na příjemný rodinný hotel, který je skvělým výchozím místem pro vaše túry, ale i lyžování. Více informací o hotelu naleznete na http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

17. 01. 2013