Menu:

Užijte si jarní prázdniny v levném ubytování Blansko

Nezadržitelným krokem se blíží pololetní vysvědčení Vašich ratolestí a Vy přemýšlíte, jak je odměnit? Dopřejte Vašim dětem i Vám prodloužený víkend nebo dovolenou během jarních prázdnin v malebném jihomoravském městě Blansko.

Kde se s dětmi ubytovat během dovolené o jarních prázdninách?


Ubytovat se můžete v hotelu Probe, který je cenově příznivý pro rodiny s dětmi, seniory i jednotlivce. Levné ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením, které se snaží ubytovaným hostům nabídnout veškerý komfort. Ke stravování můžete využít možnost najíst se v hotelové restauraci. V hotelovém resortu najdete také příležitost pro volnočasové aktivity. Přímo v areálu je totiž možné si zahrát squash nebo kuželky. Patříte-li k rodinám, které nadšeně navštěvují nejrůznější přírodní zajímavosti nebo historické a kulturní památky, pak vězte, že právě tento kraj je k tomu zaslíbený. Nedaleko města Blanska se rozprostírá nejvýznamnější krasová oblast České republiky Moravský kras. Zde můžete obdivovat unikáty živé i neživé přírody, mnohé archeologické, paleontologické i kulturní památky. V Moravském krase je pět jeskyní, které byly zpřístupněny veřejnosti. Jsou to jeskyně Balcarka, Kateřinská jeskyně, Punkevní jeskyně, Sloupsko-šošůvská jeskyně a jeskyně Výpustek.

Kam na procházku v Blansku?

Ubytování pro toulky jižní Moravou si můžete vyhlédnout zde www.hotelprobe.cz. Ubytování Blansko nabízí ubytovaným hostům klidnou atmosféru k relaxaci i řadu příležitostí k aktivní dovolené. Procházkou můžete přijít k unikátní historické památce, kterou je dřevěný kostelík v Blansku. Dřevěný kostel sv. Paraskivy byl původně postaven jako pravoslavný v Nižním Selišti nedaleko Chustu na Podkarpatské Rusi. Do Blanska byl dopraven po železnici v roce 1936.

25. 01. 2018