Menu:

Ubytování Blansko

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a Vy přemýšlíte, jakým dárkem ho tentokrát potěšit? Překvapte ho a darujte vám oběma zasloužený odpočinek v Moravském krasu. Ubytovat se v tomto překrásném moravském středisku můžete v hotelu Probe, který se nachází v Blansku. K dispozici je návštěvníkům osmdesát pokojů s vlastním sociálním zařízením. Ubytování je vhodné nejen pro manželské páry, ale také pro rodiny s dětmi, školní výlety i firemní akce. S ubytováním Blansko se Vám naskýtá příležitost poznat tento kraj z bližší perspektivy. 

V okolí Blanska můžete podnikat nejrůznější výlety do okolí i procházky do přírody. Navštívit můžete některou z jeskyní Moravského krasu nebo se nechat zlákat prohlídkou blanského zámku. Za návštěvu rozhodně stojí také zámek v Rájci nad Svitavou nebo zřícenina hradu v Holštejně. Svého drahého určitě potěšíte také nápad navštívit pivovar v Černé Hoře. Chystáte-li se Váš prodloužený víkend strávit nejen s manželem, ale také s dětmi, pak byste neměla zapomenout zvážit návštěvu Weserenového městečka Boskovice.

Během dovolené v ubytování Moravský kras si odpočinete nejen od každodenních starostí, ale také od vaření. Stravovat se totiž můžete v místní restauraci, která nabízí také bohatý výběr jídel pro děti. Během pracovního týdne hotel Probe disponuje také nabídkou meníček. Vybrat si můžete ze tří jídel. V bezprostřední blízkosti hotelu Probe se nachází také spousta sportovního vyžití. Na chuť si přijdou hráči squashe i kuželek. S dárkem v podobě ubytování v hotelu Probe bude Váš partner více než spokojen a Vám se plní přání prožít spolu po čase zase něco hezkého. 

25. 09. 2014