Menu:

Svatební dárky

Jste pozváni na svatební hostinu Vašich kamarádů či příbuzných a rádi byste je obdarovali něčím opravdu netradičním? Pokud Vás doposud nic nenapadlo, nevadí! Po prohlédnutí nabídkového katalogu společnosti Firma na zážitky získáte dostatečnou inspiraci na originální svatební dárky.

Firma na zážitky je společností, která se už řadu let zaměřuje na prodej voucherů k prožití zážitků nejrůznějšího druhu. V jejím nabídkovém katalogu najdete jak poukázky na sportování v netradičních zařízeních a nabídku sportů všeho druhu, tak také gurmánské zážitky, jejichž součástí jsou poukazy na večeři či oběd například na zámcích, v restauracích zařízených ve středověkém stylu nebo romantické večeře na věžích. Pochutnat si můžete jak na české tradiční kuchyni, tak na japonských, thajských pokrmech a lahůdkách z ostatních světových končin.  Firma na zážitky myslí také na ty, kteří si rádi do žil vhání velké množství adrenalinu. Zejména pánové jen zřídkakdy odmítnou jízdu ve formuli 350 nebo ve Ferrari.

Se svatebními dárky od Firma na zážitky uděláte novomanželům skutečnou radost. Velmi populární se v poslední době stává také Indoor Skydiving. Firma na zážitky nabízí tento neskutečný zážitek pro dva. Vyzkoušet si jej můžete v první Indoor Skydiving hale v České republice. Pokud novomanželé očekávají narození potomka, jistě nevěstu potěšíte relaxací pro těhotné. Romantické chvíle novomanželé zažijí také během dnu na jachtě na Orlické přehradě, která přímo vybízí k návštěvě dvou krásných historických míst a to sice pohádkového hradu Zvíkov a hradu Orlík. Více nápadů najdete na této webové adrese: www.firmanazazitky.cz.

17. 06. 2014