Menu:

Španělské víno, dárek, který nezklame

Víno je nejrychlejším řešením, jak koupit dárek na poslední chvíli. Chybu neuděláte, ať vyberete víno k jakékoliv příležitosti. Zaměřte se však na to, abyste vybírali opravdu kvalitní vína. Pokud vybíráte vína, měli byste minimálně vědět, zda ten, komu víno chcete koupit upřednostňuje spíše vína bílá či červená. Důležitým faktorem je také obsah zbytkového cukru. Zatímco ženám většinou chutnají spíše vína sladká a lehká, muži ocení vína s plné chuti s výraznější kyselinou. Při výběru vína se soustřeďte na významné vinařské oblasti.

Ochutnejte španělská vína

Za ochutnání stojí španělská vína, která jsou charakteristická svou vyšší cukernatostí. Španělská vína se na rozdíl od našich vín nedělí podle podle cukernatosti, ale klíčovým faktorem je původ vína a doba zrání. Pokud budete chtít koupit nejkvalitnější vína, pak se zaměřte na kategorii Gran Reserva, což jsou vína, která zrají až 5 let. Při výběru kvalitních španělských vín, se zaměřte na dodavatele přímo ze země původu. Širokou nabídku vín najdete na stránkách společnosti BMC Brno, která se zaměřuje na dovoz originálních španělských potravin. Kromě vín, najdete v nabídce také další španělské speciality, které v běžných obchodních řetězcích seženete jen stěží.

Španělské delikatesy na jednom místě

Mezi nejvyhledávanější zboží patří španělské potraviny, kde najdete kromě kvalitních oliv a mořských plodů, také španělské delikatesy. Typickým příkladem jsou paštiky, chorizo, ovčí a kozí sýry. Kompletní nabídku španělských delikates si můžete prohlédnout na stránkách www.bmcbrno.cz/spanelske-delikatesy. Zajisté zde vyberete vhodný doplněk nejen k vínům, ale také nezbytné suroviny pro přípravu originálních španělských receptů. Budete tak moci připravit pravé španělské menu, se vším, co k němu patří. Stačí jen vhodně nakombinovat vybrané ingredience, které spolu vytvoří dokonalou chuť. 

29. 11. 2017