Menu:

Skvělý dárek pro sportovního nadšence

    Máte doma sportovního nadšence a už nevíte, co byste mu k nějaké blížící se významné události pořídili? Jste-li ochotni investovat do svého sportovce poněkud vyšší obnos peněz, máme pro vás jedinečné řešení. Tato inovativní novinka si již získala srdce mnoha bikerů či potápěčů po celém světě! Dokáže totiž zachytit vše, co vidíte, v těch nejpřesnějších rozměrech či barvách, uchová vaše vzpomínky ještě živější, než kdykoliv předtím! S lehkou, přenosnou kamerou na přilbu můžete po každém zážitku prožívat ty samé pocity v pohodlí domova znovu a znovu i se svou rodinou.      
    GoPro HD HERO3 je prozatím to nejlepší, co na našem trhu lze dostat. Jedná se o sérii lehkých, kompaktních, avšak výkonných a precizních videokamer. Black, Silver nebo White – 3 špičkové druhy z této řady uspokojí každého zákazníka. Všechny jsou vodotěsné – myslí se tedy i na potápěče. Proč by taky ne, vždyť podmořský svět je tak nádherný, barvitý a úžasný, že jej zkrátka stojí za to zdokumentovat a uchovat i na jiných místech, než pouze v našich pamětích, kde vzpomínky přirozeně blednou a chřadnou. O to vše se postará profesionální 74 gramová kamerka s fotoaparátem od 5 do 12 Mpix – v závislosti na druhu kamery.
Tímto však výčet jejich kvalit zdaleka nekončí. Tyto minikamery mají mnoho vynikajících vlastností a neuvěřitelných vychytávek, které dozajista stojí za to zaznamenat. Mimo jiné, jejich použití je opravdu široké – od adrenalinových sportů, přes ty „podvodní“ až po využití v automobilech. Na internetové stránce http://www.gohd.cz/e-shop/ si je nejenže můžete nastudovat, ale dokonce i pohlédnout obrázky a porovnat jednotlivé modely a dle těchto kritérií nakonec zvolit, která je pro vaše potřeby ta nejvhodnější. A zalíbí-li se vám nějaký model natolik, že jej sobě či příteli budete chtít okamžitě zakoupit, máte možnost si ji zde také okamžitě objednat. Produkty jsou většinou skladem, doprava je tedy bryskní; a co více – GOHD je oficiální distributor těchto kamer a jejich příslušenství. Máte tedy záruku, že e nejedná o žádný padělek a navíc se na ně můžete v případě jakékoliv poruchy kdykoliv obrátit.

22. 05. 2013