Menu:

Prodej bambusů

Rádi byste svou zahrádku rozšířili o pěstování bambusů? S prodejem bambusůse zabývá také internetové zahradnictví Rosteto. Bambusy můžete pěstovat jako okrasu okolí Vašeho rodinného domu, tak také jako materiál pro výrobu nejrůznějších předmětů. Největší druhy bambusů dorůstají výšky až čtyřicet metrů. Za jeden den mohou bambusy vyrůst až o neuvěřitelných sto centimetrů. Bambus slouží jako mnohostranný materiál pro podobné účely jako dřevo. Z bambusů je možné vyrobit konstrukci staveb, nejrůznější nástroje, nábytek, papíry i oděv.

Bambusy obsahují velké množství bílkovin a sacharidů. Bambusy jsou tedy také rostlinou, která se velmi dobře hodí pro výrobu potravin. Pro kuchyňské účely se používají mladé výhonky. Bylo by však omylem zaměňovat bambusy s dřevem. Bambusy můžete použít také jako rychlé zaclonění nevzhledných míst v okolí. Bambusy můžete zasadit do nádob umístěných na terase i v zimní zahradě. Můžete je použít také pro aranžování nejrůznějších míst v interiéru. Na webových stránkách internetového zahradnictví Rosteto  naleznete katalog bambusů, které toto zahradnictví prodává. V katalogu najdete u bambusů označení, které jsou velmi odolné, choulostivé nebo pro naše podmínky nevhodné.

Internetové zahradnictví Rosteto se zabývá také prodejem kapradin. Jejich nabídku naleznete na této webové adrese www.bambusy.cz/kapradiny. Kapradiny Vás okouzlí svým nevšedním vzhledem i jejich výhodnou pořizovací cenou. Kapradiny je možné rozdělit na domácí i venkovní druhy. Přitom nejsou vůbec náročné na pěstování. 

26. 08. 2014