Menu:

Pouzdra na iPhone

Darovat iPhone příslušenství k narozeninám či svátku se může zdát zvláštní, nicméně určitě ne v případech, kdy budoucí obdarovaný po tomto typu dárku touží. Fandové do mobilních telefonů iPhone sledují nejnovější možné výrobky vhodné pro jejich telefon a jakoukoli věc týkající se iPhonu přijmou s velkými díky. Pořídit jim tak můžete různé kryty, obaly, pouzdra, sluchátka, držáky nebo stojánky určené pro jejich telefony iPhone. Radost jim určitě udělá i RC helikoptéra ovládaná právě mobilem.

Kvalitní obaly a pouzdra na iPhone jsou z převážné většiny vyrobeny z kůže. Z vrchní strany jsou opatřena suchým zipem nebo cvočkem, kterým se pouzdro uzavře a zabrání tak nechtěnému vypadnutí telefonu. Obaly i pouzdra naleznete v různých barvách, jak výrazné červené či růžové, tak klasických neutrálních.  Nápaditě řešený je kožený obal se stojánkem v jednom. Nejen že telefon ochrání před poškrábáním, prachem a otřesům, ale iPhone díky němu bude i stát na stole.

Alternativou kožených pouzder jsou vaky nebo gumové obaly, které jsou vyrobeny z kvalitního silikonu. Kromě nečistot oba tyto obaly chrání telefon i před vodou. Vak je vyroben z příjemného materiálu, je nepromokavý a jemný na dotek.

Barevné plastové kryty na iPhone jsou hitem dnešní mládeže. Ten, kdo nevlastní originální kryt v růžové barvě nebo s motivem Angry birds, je v podstatě „out“. Novinkou jsou také „kryty žabka“ s flip-flop designem. Jejich módní tvar připomíná letní obuv žabky, odtud tedy pramení jejich název. Plastové kryty jsou odolné, pevné a vyrábí se i v průhledné variantě. Jsou oblíbené především u teenagerů nebo sportovně založených jedinců.

21. 08. 2012