Menu:

Potěšte Vaši drahou polovičku wellness pobytem pro dva

Nemůžete se dočkat, až venku konečně začnou hřát sluneční paprsky a zavoní vůně rozkvetlých stromů? Na tuto idylku si budeme muset sice ještě nějaký čas, avšak již nyní si na tento dech beroucí čas můžete naplánovat s Vaší drahou polovičkou příjemný prodloužený víkend. 

Přivítejte jaro wellness pobytem pro dva

Krátkou jarní dovolenou můžete strávit na oblíbeném místě, kam se rádi vždy po roce vracíte, nebo si nechat poradit od Firmy na zážitky a prožít prodloužený víkend v lokalitě, kterou jste doposud ještě nenavštívili. Tipy kam vyrazit najdete zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-pobyty/. Wellness pobyty pro dva jsou jako stvořené k tomu, abyste si odpočinuli od každodenních povinností a užili si relaxaci v hezkém prostředí. Nabízí také jedinečnou příležitost k tomu užít si jeden druhého a věnovat po delší době čas pouze Vaší drahé polovičce. Zatímco v pracovním týdnu se obvykle staráte v zaměstnání o finanční zabezpečení Vaší rodiny a po práci zase o rozvoj Vašich dětí a jejich zájmů, během wellness víkendu se můžete nechat naopak hýčkat a rozmazlovat Vy.

Na zámku Mcely se budete cítit jako v pohádce

Během wellness pobytu pro dva se můžete nechat přenést v čase a připadat si jako v pohádce. Tuto atmosféru skvěle vystihuje například romantický pobyt na zámku Mcely. Zámecký pětihvězdičkový hotel se nachází necelou hodinu jízdy autem od hlavního města České republiky směrem na Mladou Boleslav. V průběhu víkendu na Vás čeká v tomto zámeckém hotelu na večeři tříchodové menu v restauraci Piano Nobile. Tato restaurace byla vyhlášenou nejlepší českou restaurací podle Marureova nezávislého průvodce Grand Restaurant 2017. Po večeři si můžete dopřát zamilovanou procházku rozlehlým anglickým parkem. Volný čas můžete vyplnit návštěvou ve venkovní vířivce pod širým nebem nebo odpočinkem v sauně.

29. 03. 2018