Menu:

Netradiční dárky pro muže

Dilema mezi tradičními a netradičními dary může být u mnohých lidí velmi rychle rozseknuta, jelikož někteří lidé mají rádi tradice a někteří naopak tíhnout k poměrně netradičním záležitostem. Charakteristické jsou mezi různými dárky zejména ty, které si lidé dávají poměrně málo. Takovéto netradiční dárky ovšem mohou potěšit mnohem více než třeba peníze, za které si člověk koupí spíše něco potřebného než něco vtipného a zábavného.

Ukažme si některé méně usedlé typy dárků, jež si člověk může koupit, aby potěšil svého známého a také ho hodně pobavil. Velmi zajímavé netradiční dárky tvoří třeba stolní lampy. Ty již rozhodně nejsou nijak univerzální jak z hlediska provedení, tak z pohledu barevného. Takovéto lampy lze koupit v mnohé internetové prodejně a mohu udělat velké množství radosti. Lampy se také vyrábějí v různých velikostech, a to jak lampy stolní miniaturní, tak i lampy větší třeba s poměrně silnými žárovkami. Za velmi originální dárky lze také považovat třeba magnetické věšáky na klíče. Ty lze také zakoupit v několika různých možných provedeních, přičemž zajímavé jsou zejména modely, které imitují některé klasické tvary mnohých známých produktů.

Díky magnetu drží v podstatě na každém kovovém povrchu a lze se na ně spolehnout. Klíče jsou tak na svém místě a je velmi jednoduché je potom najít. Za krásné a velmi vtipné dárky můžeme klidně považovat také třeba ty, které se až tak často v domácnosti nepoužijí, nicméně mohou hodně pobavit. Hodně dobře mohou vypadat různé pokladničky na drobné mince. Ty lze vybírat jak v klasické podobě, tak třeba také jako nástěnné varianty. Pokladničky většinou mají spíše dekorativní charakter než cokoli jiného. Na samotné peníze velmi často tyto pokladničky prakticky nemusejí vůbec sloužit.      

25. 06. 2012