Menu:

Narozeninový den v Blansku

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a rád byste ji tentokrát mile potěšil pobytem v romantickém prostředí Moravského krasu? Ubytování můžete rezervovat za skvělou cenu v Blansko ubytování, který se nachází v malebném jihomoravském městě Blansko.

Kde oslavit narozeniny jinde než doma?

Ubytování Blansko a okolí disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Každý z pokojů je tak schopen poskytnout komfortní ubytovací služby. Hotel je vybaven restaurací, kde si můžete dát něco dobrého k občerstvení. Milovníci sportu si mohou přímo v areálu hotelu zahrát oblíbený squah nebo méně fyzicky náročné kuželky. Více informací o ubytování se dovíte zde www.hotelprobe.cz. Město Blansko je také skvělým výhodným bodem pro výlety. K romantickým procházkám zve už samotné centrum města Blansko. Ruku v ruce se můžete projít k dřevěnému kostelíku. Tato procházka je vhodná také pro rodiče s kočárkem. Ten je v Blansku považován za skutečnou raritu, neboť byl do tohoto jihomoravského města přestěhován z Podkarpatské Rusi. V městě Blansku se jako jediném v České republice nachází muzeum zaměřené na dějiny železářství od pravěku po současnosti.

Kam na výlet v okolí Blanska?

Z okolí města Blanska jistě nevynechejte návštěvu jeskynního komplexu Moravský kras, který patří mezi nejvýznamnější a nejkrásnější krasové oblasti ve střední Evropě. Jeskyně se mohou pochlubit nejen krásnou krápníkovou výzdobou, ale některé z nich také pestrou historií. Za dominantu střední části Moravského krasu je považováno Rudické propadání, kde pod zem mizí vody Jedovnického potoka. Můžete se vsadit, že také v zimě se v Blansku nudit nebudete. V tomto nejchladnějším ročním období zve k lyžování na sjezdovkách lyžařský areál Blansko – Hořice.

30. 10. 2018