Menu:

Najděte si své ubytování pro silvestrovské oslavy zavčas

Porozhlížíte se pomalu po místě, kde letos prožít Silvestra? Útulné ubytování pro oslavy konce kalendářního roku přináší levné ubytování Blansko.

Kam na Silvestra?

Ubytování Blansko a okolí nabízí ubytování hotelového typu. Disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Hotel se nachází v malebném jihomoravském městě Blansko, které je zároveň považováno za vstupní bránu do Moravského krasu. Na své si zde přijdou, jak rodiny s dětmi, tak turisté, kteří by rádi více poznali tento kraj. Ceny za ubytovací služby jsou více než příznivé. Letošní Silvestr bude naplněn Vašimi očekáváními i zaslouženou relaxací. V Blansku a jeho okolí byste jen stěží hledali útulnější a cenově výhodnější ubytování, než je toto www.hotelprobe.cz. Areál hotelu poskytuje sportovní vyžití. Můžete si zde totiž zahrát oblíbené kuželky či o něco náročnější squash. V létě můžete ke koupání vyhledat nedalekou přehradu, zatopený lom nebo moderní aquapark přímo v Blansku.

Oslavy konce kalendářního roku v Blansku

Moravský kras je proslulý především pozoruhodným okolí s řadou přístupných jeskyní. Navštívit můžete například jeskyni Balcarka či Kateřinskou jeskyni a kochat se nádhernou krápníkovou výzdobou. Při prohlídce Punkevních jeskyní se dostanete až na dno propasti Macocha a na člunech poplujete po podzemní říčce Punkvě. Ve Sloupsko-šošůveckých jeskyních si naopak prohlédnete archeologické naleziště. Svou kouzlo Vám ráda prozradí také Býčí skála. Na své si v Moravském krasu přijdou však i ti, kteří mají rádi industriální architekturu a technické památky. Romantickou procházku ve dvou můžete podniknout k dřevěnému kostelíku, který byl do Blanska přivezen z Podkarpatské Rusi. Přijedete-li do Blanska oslavit Silvestra s dětmi, můžete se zúčastnit originálního kouzelnického show, které nese název Kouzelný pohádkář. Toto vystoupení zabaví nejen děti. Vaší pozornosti by neměl uniknout ani ohňostroj ze střechy blanenského kina. Velkou zábavu si užijete v restauraci Na Pražci, kde chystají slavnostní program pro tuto příležitost.

25. 11. 2019