Menu:

Na veletrh jedině s kvalitní reklamou

Chystáte se na veletrh a rádi byste oslovili co nejvíce nových klientů pomocí kvalitně vyrobené reklamy? K efektivním reklamním prostředkům na těchto akcích bezpochyby patří stojánky vyhotovené z plexiskla. Zakázka na výrobu stojánků z plexiskla můžete zadat bez obav společnosti MarkSimon, jenž má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Portfolium této firmy pocházející z Kladna si můžete přečíst zde www.marksimon.cz.

K čemu poslouží výrobky z plexiskla? 

Společnost MarkSimon umí plexisklo technologicky zpracovat technikou řezání, ohýbání, vrtání či tvarování organického skla. Používá k tomu, jak tradiční postupy založené například na tepelném tvarování tak nejmodernější technologie. Plexisklo je materiál s rozmanitými možnostmi. Plexisklové stojánky se využívají nejčastěji pro reklamní účely. Lze je použít k prezentaci nabídek, služeb i produktů. Často se s nimi můžeme setkat v komerčních i nekomerčních prostorách. Běžně slouží k prezentaci v obchodech, restauracích, bankách nebo informačních centrech. Společnost MarkSimon na základě Vašich přání a požadavků vyrobí na zakázku takové reklamní produkty, aby přesně odpovídaly Vaším potřebám.

Výhody CNC obrábění plastu 

Společnost MarkSimon používá při výrobě reklamních předmětů z plexiskla technologii zvanou CNC obrábění plastu. Díky této technice lze docílit vysoké přesnosti ořezů, výřezů a dalšího dopracování výsledných reklamních produktů. CNC obrábění plastu přináší výhody ve vysoké produktivitě práce i možnost korekce finálního tvaru výrobku. Spolehnout se lze také na vysokou přesnost během opakované výroby.

25. 06. 2018