Menu:

Modré záření škodí očím

Neobejdete se v zaměstnání bez počítače a také ve svém volném čase rádi komunikuje s přáteli prostřednictvím moderních technických zařízení? Všechny tyto aktivity mohou být pro zdraví škodlivé, protože stolní počítače, stejně jako notebooky, LCD a LED počítačové a televizní obrazovky vyzařují tak zvané modré světlo. Tímto modrým zářením disponují bohužel také chytré telefony i GPS zařízení. Ačkoliv přirozené světlo obvykle lidem oči nekazí a umožňuje nám ušetřit energie, nadměrné množství modrého světla je pro lidské oči nebezpečné. Jeho přemíra množství způsobuje pocit napětí v očích i únavu.

U mnoha lidí může způsobovat také nespavost. Na jedné straně nám moderní technika umožňuje snadnější práci v zaměstnání i komunikaci s nejbližšími, na druhou stranu je zapotřebí své zdraví před těmi zařízeními chránit. To se Vám může podařit pomocí Hoya BlueControl. Jedná se o čočky, které jsou schopné neutralizovat modré světlo a umožnit tak člověku cítit se svěží po celý den. Kdo používá brýlové čočky BlueControl, nepociťuje obvykle únavu očí ani jejich napětí.

S těmito brýlovými čočkami docílíte pohodlnějšího a uvolněnějšího vidění než doposud. Jsou rovněž jedinečným pomocníkem v případě ochrany brýlových čoček před vodou, špínou, mastnotou i prachem. Díky svým jedinečným vlastnostem jsou schopné zlepšit kontrast obrazu pro přirozenější vidění. Více informací naleznete o produktu také na této webové adrese: www.bluecontrol.eu/cs/about_bluecontrol_%7C_hoya. Využijte jedinečné příležitosti a pořiďte si tyto jedinečné brýlové čočky.

31. 03. 2014