Menu:

Jedinečné svatební dary

Tak, a je to tady. Léto nabralo na obrátkách, sluníčko svítí, počasí je zkrátka ukázkové – mnoho párů si proto zvolí toto roční období k jednomu z nejdůležitějších kroků ve svém životě. Sňatku. Pokud již máte tento krok dávno za sebou (anebo vás to také ještě čeká), a pouze jdete letos na svatbu svému blízkému, kamarádovi či kamarádce, jistě řešíte otázku, jaký bude pro ně vhodný svatební dar. Tak, aby byl originální, aby z něj měli radost a plno dalších požadavků – jistě si i vy přejete, aby právě váš dar byl zkrátka a jednoduše nezapomenutelný. Což takhle zkusit být zcela jiný, netradiční a výjimečný – právě pomocí svatebního daru? Zapomeňte na skleničky, hrnce, ručníky nebo podobné klišé, na to určitě mají dosti tetiček, babiček a podobných příbuzných, kteří na klasiku nedají dopustit. Vy se zkuste inspirovat na  www.firmanazazitky.cz a pořiďte zamilovaným novomanželům něco, co jim bude jejich vstup do manželství připomínat. V tom nejlepším světle, samozřejmě.
    Jak již můžete vyčíst ze samotného názvu internetové stránky, jedná se o web doslova nabitý neotřelými zážitky. Dokonce zde naleznete i kategorii, kde se zážitky vhodné k darování ke svatbě vyloženě hodí. Pravděpodobně tam nenaleznete žádný bungee jumping, ani žádný jiný adrenalinový sport; ba naopak, luxusní wellness pobyty pro dva v malebném prostředí, pohádkové romantické večeře pro dva s plným servisem anebo nejrůznější kurzy - vaření s kuchaři, které známe z televize, i méně tradiční – kupříkladu výroby pralinek. Darujte jim společný čas, který společně stráví jednoduše jinak. Budou vám za to vděční. Každopádně, mnohem vděčnější, než za čtvrtou sadu hrnců – byť dobrých.
    Jsou čerství novomanželé doslova pověstní tím, jak si vychutnávají skvělé jídlo? Tak to jistě nesmíte přehlédnout ani nabídku gurmánských zážitků, jimiž nepohrdne nikdo! Anebo jsou naopak oba dva naprostí blázni do adrenalinových sportů? Proti gustu žádný dišputát – i zážitků takovéhoto rázu zde naleznete doslova mraky! Tak se pusťte zažitých konvencí a zvyků, vždyť žijeme v jednadvacátém století. A není to již samo o sobě století plné (nečekaných) změn?

12. 07. 2013