Menu:

Doplňky na lyže

Vánoce se blíží se a vy si neustále lámete hlavu s tím, co darovat svým blízkým pod stromeček. Nákup klasických dárků jako jsou parfémy, knihy, kosmetika či potřeby pro domácnost vás odrazují a hledáte něco originálnějšího a užitečného. Za zvážení určitě stojí pořízení hezkého doplňku pro sport, obzvláště máte-li ve svém okolí sportovce. A vzhledem k tomu, že lyžařská sezóna je v prosinci v plném proudu, například pásky na lyže a další praktické výrobky určené k lyžování jistě ocení každý lyžař.

Dnešní trh nabízí nepřeberné množství funkčního zimního oblečení a doplňků, které sportovní výkony sportovců zlepší a pobyt na vzduchu zpříjemní. Mezi ně patří i multifunkční šátek, který lze použít celosezónně vzhledem k tomu, že lze uvázat na různé způsoby. Ze šátku můžete vytvořit pokrývku hlavy a la pirát či sahara, užší nebo širší čelenku, šátek na krk nebo dokonce kuklu na lyže. Lidé ho tedy ocení jak v létě, tak v zimě při turistice nebo lyžování a brzy se stane oblíbeným sportovním doplňkem.

Multifunčkní šátky často nahrazují šátky na krk. Vyrábí se v různých designech a barvách a tvoří tak módní doplněk kteréhokoli oblečení. Ať tedy zakoupíte kterýkoli, veselé motivy a pestré barvy určitě rozjasní každého obdarovaného. Šátky jsou navíc vyrobeny z funkčního polyesterového materiálu CoolMax® Extreme, což má za následek dobrý odvod potu a zachování pokožky těla v suchu a teple.

Rozhodnete-li se rodinného příslušníka obdarovat větším darem, lyžařská výstroj bude zajisté tím pravým překvapením. Carvingové lyže nebo kvalitní zimní set skládající se z bundy a kalhot na lyže vyrobený z vysoce funkčního materiálu ocení každý lyžař.

20. 08. 2012