Menu:

Darujte k výročí pobyt v Jeseníkách

Rádi byste darovali Vašim rodičům k výročí prodloužený víkend v Jeseníkách, avšak nevíte si rady, kde najít pohodlné ubytování? Nechejte si poradit od internetového portálu Kamsi.cz a vyberte si z rozmanité nabídky hotelů, penzionů, apartmánů či ubytování v soukromí. Ubytování pro Vaše rodiče můžete vybrat ještě dnes prostřednictvím této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/jeseniky/.

Mnohá ubytovací zařízení disponují pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Odpočinout si můžete ve vířivce, sauně či během masáže. Hotely a penziony poskytují možnost stravování. V zimním období si v Jeseníkách užijete sjezdového lyžování i běžkování. Od jara do podzimu se můžete do Jeseníků těšit na horskou turistiku i cyklovýlety. Vyjít si tak můžete například na vrchol hory Ještěd, Šerák či Kralický Sněžník. Kochají-li se Vaše rodiče rádi pohledem z rozhleden, pak je určitě potěší možnost návštěvy rozhledny na Zlatém chlumu nad Jeseníkem, která leží v nadmořské výšce 875 metrů.

Levné ubytování Jeseníky si zamilujete také díky lázním, historickým památkám i kulturním akcím. K výletu láká zejména město Velké Losiny s renesančním zámkem, lázněmi i ruční papírnou. Obyvatelé Jeseníků doporučují k výletu také obec Maršíkov se dvěma kouzelnými renesančními dřevěnými kostelíky. Přírodním skvostem jsou bezpochyby kaskády Prudkého potoka. Díky levnému ubytování Jeseník se budete moci blíže seznámit s expozicí proslulou čarodějnickými procesy na Jesenicku v 17. století. Ve Vlastivědném muzeu Jesenicka jsou vystaveny dobové listiny a repliky mučicích nástrojů. Mezi oblíbená místa v okolí Jeseníku patří Křížový vrch i rašeliniště Rejvíz.

26. 10. 2016