Menu:

Dárky k svátku

Jak slavíte své jmeniny? Oslavy se liší rodina od rodiny. Někdo svátky prakticky neslaví, jiný je oslavuje stejně jako narozeniny. Jak tedy zvolit správný dárek ke jmeninám tak, aby nikoho neurazil? Někdy se můžete pohybovat na tenkém ledě. Dárky byste měli vybírat dle toho, jak moc dotyčného znáte. Pokud víte, že svátky příliš neoslavuje, jistě se zavděčíte kvalitní čokoládou nebo vínem. V opačném případě byste měli dárku věnovat více času. Oslavence by se mohlo dotknout, že jeho oslavě svátku není věnována patřičná pozornost.

Pokud se jedná o dárky pro ženy k svátku, jistě se oslavenkyni zavděčíte řezanou kyticí, anebo rostlinou v květináči. Hitem posledních let se staly orchideje, se kterými budete mít jistě úspěch. Orchideje můžete koupit v různých barvách, mezi ty nejoblíbenější patří orchideje bílé a fialové. Skvěle doplní jakýkoli interiér bytu! Jejich pěstování je ale poměrně náročné. Dále můžete ženě darovat například hedvábnou šálu, kvalitní knihu či poukaz na kosmetické služby. Takové dárky ji jistě potěší. Rozhodně nekupujte dárky příliš extravagantního charakteru, zejména pokud oslavenkyni znáte teprve krátce. Dalším nevhodným dárkem jsou dárky praktického charakteru. Ano, tyto dárky jsou sice užitečné, ale proč by měla žena na svůj svátek dostat nové hrnce?

V případě, že vybíráte dárky pro děti, žádné dítě neurazíte cukrovinkami a malou hračkou. Kluci budou nadšeni z autíček, vláčků, atp. Děvčata zase potěší panenka nebo pastelky. Děti také potěší různé společenské hry, kterých je dnes velký výběr. Nemusí se jednat pouze o klasické Člověče, nezlob se, ale v prodeji jsou i jiné, nové a zábavné deskové hry. V případě, že zvolíte třeba puzzle s dětským motivem, také nemůžete šlápnout vedle. Děti milují například medívka Pů. Dárek vybírejte dle věku dítěte. Mohlo by se vám totiž stát, že na dárek, který jste tak pracně vybrali, je už dítě zkrátka velké. A to je přece škoda.

26. 08. 2012