Menu:

Dárkové poukázky

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a z pracovních důvodů nemáte příliš času trávit nakupováním v nákupních střediscích v centru města? Nevadí. Firma na zážitky Vám s výběrem dárku ráda pomůže. Díky Firmě na zážitky získáte nejen dárky v dostatečném předstihu, ale také s ním uděláte Vašemu miláčkovi opravdovou radost. Dárky na www.firmanazazitky.cz můžete vybírat jak podle zájmů Vašeho partnera, tak podle intuice.

Pokud Váš partner rád sleduje dokumentární filmy o letectví a často Vám vypraví o tom, jak by se rád podívat do palubní kabiny, pak mu jistě uděláte nebývalou radost se simulovaným letem v Airbusu 320. Díky Firmě na zážitky mu můžete tento sen splnit. Adrenalinové dárky jsou jedinečným dárkem pro pořádné chlapy. V simulovaném letounu Airbus 320 se budete moci Váš partner posadit do palubní kabiny a vyzkoušet si pilotování. Profesionální letci tento typ letadla používají k tréninkům. Bude si moci vyzkoušet vzlet i přistání na jakémkoliv z více než 24 000 letišť na celém světě.

Přijde-li Vám, že díky pracovním starostem, nemáte na Vašeho partnera dostatek času a raději byste jej potěšila jiným než adrenalinovým dárkem? Přichystejte pro něj překvapení v podobě degustačního menu v Žižkovské věži v Praze. Pochutnat si budete moci na jídle v netradičním prostředí ve výšce 66 metrů. Romantickou atmosféru tomuto zážitku dodá výhled na hlavní město České republiky.

Ochutnat budete moci, jak mezinárodní lahůdky, tak českou tradiční kuchyni. Jako bonus se může jevit prohlídka observatoře, která se nachází v 93 metrech nad zemí. Gurmánské zážitky si můžete vychutnat také s univerzálním dárkovým poukazem na výběr z více než 40 zážitků. Z tohoto poukazu budete moci čerpat produkty do hodnoty 3500 bodů, což Vám umožňuje zkombinovat několik zážitků najednou.

20. 10. 2014