Menu:

Dárková taška s elektronickou cigaretou

Váš známý, známá či rodinný příslušník se léta snaží přestat kouřit či si přeje kouření omezit, nicméně nemá dostatečně silnou vůli, ani potřebné „zbraně“, aby se mu to podařilo. A proto je načase, abyste vašemu blízkému pomohli a ukázali mu i jiné možnosti a alternativy ke klasické cigaretě. A tou je právě kouření elektronické cigarety.

Elektronická cigareta působí elegantně, je finančně méně náročná na údržbu a kuřák navíc při jejím kouření do svého těla dostává pouze nikotin, nikoli dehet a jiné karcinogenní látky, které se vytvářejí při hoření tabáku. Dávky nikotinu, který je vdechován, lze nastavit a dle potřeby ho je možné i snížit.

Elektronickou cigaretu lze kdykoli zhasnout, tudíž aktivní kuřák nemusí litovat toho, že ji nevykouřil do konce. Kouření elektronických cigaret navíc neobtěžuje okolí, ani ho nijak neznečišťuje kouřem či po nich nezůstávají nedopalky. Pokud tedy darujete elektronickou cigaretu, kuřáka určitě potěšíte a přispějete ke zlepšení jeho zubů a v podstatě i zdraví.

Pokud si nejste jisti výběrem správné sady elektronických cigaret, vložte do obálky pouze dárkový poukaz, dle kterého si kuřák zvolí takovou elektronickou cigaretu, která bude odpovídat jeho potřebám i designu. Dárek můžete rozšířit i o náplně do elektronické cigarety, které se prodávají v různých příchutích. Některé e-shopy pravidelně nabízejí slevy nebo výhodné akce, pokud se tedy podíváte například na internetové stránky http://www.kingsmoking.cz/, zajisté naleznete produkty za dobrou cenu. Akční nabídky zahrnují například levné e-náplně a různé příslušenství.

27. 01. 2013