Menu:

Dárek v podobě tandemového seskoku

Často si lámete hlavu, jaký dárek koupit svým blízkým nebo kamarádům k narozeninám, Vánocům nebo významným výročím a událostem? Parfémy, oblečení, kosmetika a další věcné dárky jsou sice praktické a určitě obdarovaného potěší, ale příliš nepřekvapí. Pokud však hledáte opravdový zážitek plný vzrušení, neváhejte a pořiďte jim tandemový seskok padákem.

Seskok na padáku patří mezi adrenalinové zážitky, na který bude Váš rodinný příslušník, kolega či kamarád vzpomínat celý život. Tandemové seskoky se skáčou na několika letištích po celé České republice a jsou vykonávány profesionálně školenými tandempiloty. Celý zážitek začíná pozemní přípravou, kde je skákající vyškolen zkušeným instruktorem a proveden celým seskokem na zemi. Shlédne i instruktážní video a naučí se základní gesta a pozice nutné pro seskok. Bude mu také zapůjčena speciální kombinéza a další vybavení a po necelé půl hodině bude připraven na dobrodružství.

Následujících dvacet minut stráví váš blízký či známý v letadle s dalšími lidmi, kteří se stejně jako on odhodlali k seskoku. Letadlo vystoupá do výšky 4 000 metrů. V průběhu letu si tandempilot budoucí „letce“ připevní na hruď a v tomto spojení pak společně vyskočí z letadla. Čeká je necelá minuta volného pádu s rychlostí až 200 km/hod. Ve výšce 1 500 metrů pak tandempilot vystřelí padák a dalších přibližně 10 minut stráví oba „parašutisti“ v klidném letu na padáku. Klient bude mít možnost ovládat padák, kochat se okolím a konverzovat s tandempilotem, což je při volném pádu možné pouze formou gest.
 
Bydlí-li budoucí obdarovaný v Praze nebo její dojezdné vzdálenosti, pod výrazem tandemový seskok Praha mu můžete na internetu najít letiště v co největší blízkosti jeho bydliště a zakoupit mu seskok na padáku jako dárkový poukaz s osobním přáním. Mezi osvědčená letiště patří Příbram nebo Kolín, tandemový seskok však naleznete i na jiných letištích po celé republice.

20. 07. 2012